FERIE ZIMOWE 2016 r.

FERIE ZIMOWE 2016
Szwederowo dla dzieci
Propozycja dla Twojego dziecka:

ZIMOWISKO
„Śladami Dinozaura”

To świetny pomysł na atrakcyjny wypoczynek dla dzieci w wieku 5-10 lat !

Zapewniamy:
każdego dnia inne atrakcje,
profesjonalną opiekę od poniedziałku do piątku od 800 do 1600 (istnieje możliwość indywidualnego ustalenia godzin przybycia i odbioru dziecka),
maksymalnie 15 osób w grupie,
ubezpieczenie NNW,
smaczne wyżywienie (II śniadanie, obiad).

Cennik:
49 zł/dzień przy zapisie na minimum 4 dni
59 zł/ dzień
12zł/ dzienne wyżywienie

Zniżki:
dla rodzeństwa -10%
przy zapisie na minimum 5 dni – 15%
dla stałych klientów -20%*
*zniżki nie łączą się

W programie:
Dzieci będą podążać śladami dinozaura, który przeprowadzi ich przez najciekawsze zakątki Bydgoszczy. W wyznaczonych na mapie miejscach czekają na nich ciekawe zadania i zagadki. Po każdej prawidłowo wykonanej misji czeka na odkrywców nagroda.

I tydzień ferii:

18.01 – „Świat naukowców”
Dzień będzie pełen eksperymentów i doświadczeń m.in.: co kryją w sobie owoce i warzywa, produkcja dwutlenku węgla, czyli jak nadmuchać balonik bez dmuchania, pojawiam się
i znikam czyli rozpuszczalność substancji. Stworzą własne mydła, bomby do kąpieli, wulkany. Odkryjemy co kryje w sobie Wieża Ciśnień i jakie zadania na nas tam czekają.

19.01 – „Milionerzy”
Cały dzień będzie się kręcił wokół pieniędzy. Poznamy pieniądze z całego świata, jak się nimi posługiwać i co można za ile kupić. Wybierzemy się na wycieczkę do Mennicy, gdzie Pani Kasia przygotuje dla nas ciekawe zadania. Stworzymy własne pieniądze oraz poszukamy
i rozbijemy sejf.

20.01 – „Wiem co jem”
Z panią Zdrówko wyruszymy w smaczną podróż potraw i dań, które dzieci powinny jeść. Dowiemy się co to zdrowa żywność i jak powinniśmy się odżywiać. Przygotujemy zdrowy podwieczorek, który da nam dużo energii do działania. Odkryjemy smakołyki z całego świata. W ramach spalania kalorii wybierzemy się na basen.

21.01 – „Mały artysta”
Dzieci będą miały okazję wykazać się plastycznie, manualnie. Będą poznawać różne techniki plastyczne tj. decoupage, malowanie ciałem, Iris folding i wiele innych. Tworzyć będą pudełeczka na skarby, kalendarze, ramki do zdjęć, świeczniki, świeczki, breloczki, maskotki. Rozwiniemy wyobraźnię i kreatywność. Odwiedzimy Bydgoski Teatr Lalek – obejrzymy spektakl „Czerwony Kapturek”. ( dopłata 5 zł/dziecko, wycieczka zostanie potwierdzona do 8.01)

22.01 – „Sport to zdrowie”
Dzieci odkryją różne dyscypliny sportowe. Będą mogły wypróbować swoich sił jako piłkarze, siatkarze, koszykarze, tancerze itp. Atrakcje będą czekały również na Stadionie Zawiszy. Przygotujemy koszulki z własnym nadrukiem oraz medale i puchary.

II tydzień ferii:

25.01 – „Bajkolandia”
Maria Konopnicka wskaże dzieciom ciekawe przygody w bajkowych opowieściach. Będą miały doskonałą okazją do zabawy, wcielania się w różne role i odgrywania wymyślonych scen,
ale też do ćwiczenia mimiki, postawy, pamięci. Dzieci zdobędą ogólną wiedzę o teatrze, pracy aktorów. Stworzą własny teatr kukiełkowy.

26.01 – „Podróż Kolumba”
Dzieci będą mogły zmienić się w prawdziwych podróżników, będziemy odkrywać kontynenty. Stworzymy swoje mapy, wyznaczymy kierunki zwiedzania za pomocą własnych kompasów. Stworzymy stroje i swoje portrety pamiętając o kulturze, zwyczajach w innych krajach. Zrobimy słowniczki podróżnika, gdzie zamieścimy poznane słówka w obcych językach. Odwiedzimy Bibliotekę Miejską.

27.01 – „Zwierzakowo”
Zaprojektujemy atlasy, w których umieścimy zdjęcia zwierząt z całego świata. Stworzymy maski przypominające zwierzątko, którym chcielibyśmy być. Uszyjemy zabawkowe zwierzaki. Nauczymy się jak opiekować się zwierzętami przez wizytę Strażnika Miejskiego z psem oraz odwiedzimy Bydgoski Teatr Lalek – obejrzymy spektakl „Brzydkie Kaczątko” (dopłata 5 zł/dziecko, wycieczka zostanie potwierdzona do 8.01)

28.01 – „Świat mórz i oceanów”
Dzieci będą mogły ponurkować na basenie. Odkryjemy tajemnice mórz i oceanów, poznamy zwierzęta oraz rośliny, które tam żyją. Stworzymy podwodny świat na talerzykach, kolorowe rybki oraz rafę koralową. Obejrzymy film z świata podwodnego i odwiedzimy Barkę Lemara.

29.01 – „Mali komandosi”
Dzieci zamienią się w małych surviwalowców, którzy przebiorą się w specjalny strój pomalują w barwy zieleni. Zrobią miecze z balonów do modelowania, zorganizowane zostaną konkursy, które sprawdzą prędkość, zwinność oraz celność. Odwiedzimy również Muzeum Wojsk Lądowych.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielam pod nr tel. 516-560-851.

Aby zgłosić dziecko do udziału w FERIACH ZIMOWYCH należy:
– zapisać dziecko – osobiście lub telefonicznie
– wpłacić  zadatek w ciągu 5 dni od zapisania dziecka;

(w przypadku rezygnacji zadatek nie jest zwracany)
– zapoznać się z regulaminem świetlicy oraz podpisać formularz zgłoszeniowy/kartę świetlicy

Dane do przelewu:

Dinusiowo Katarzyna Lisowska

ul. Bocheńskiego 12

85-151 Bydgoszcz

nr konta: 63 1950 0001 2006 0783 9506 0002